Life Style - Funny

FOTO/ Modelja përsëri të pasmet në ‘shënjestër’

Ajo është një nga modelet më të mira në botë.

Seksbomba ruse, Anastasyia Kvikto edhe njëherë i ka mahnitur 10 milionë e 200.000 ndjekës që i ka në llogarinë e saj në Instagram.

Kjo se, modelja u paraqit e veshur me rrjetë dhe pozoi nga pas.

Duke vënë në pah të pasmet bombastike, ajo dukej vërtetë ‘shpërthyese’.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort