Life Style

FOTO/ Modelja e njohur shqiptare pozon pa të brendshme

Modelja Tika Camaj është shfaqur tepër sensuale në fotot e saj të fundit

Ajo ka bërë disa foto të cilat i ka postuar në rrjetet sociale e ku është më ndryshe.

Zakonisht modelen e kemi parë më të zhveshur dhe në bikine.

Por, bukuroshja ka bërë një foto ku shihet se ka të veshur vetëm një bluzë por nuk ka të veshur të brendshme, si dhe disa foto me një fustan transparent ku edhe theksohen format e saj seksi.