Life Style - Funny

FOTO/ Modelja e bën grimin totalisht e zhveshur

Khloe Terae i theu të gjitha limitet.

Bukuroshja me famë botërore e ka ‘nxehur’ Instagramin me imazhin e fundit deri më tani që e ka publikuar.

E zhveshur totalisht përpara një pasqyre të madhe pozoi, duke mbuluar pjesët intime me duar e këmbë.

Për rreth Khloe kishte kutia me grim dhe duket se po përgatitej për një set të ri të fotove.

E si do jetë ky set, nëse kjo foto është e tillë…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.