Show Biz

FOTO/ ‘Miran’ fotografohet në momente intime me të dashurën

Aktori turk Akin Ak?nozu për publikun shqiptar është bërë i njohur me rolin e “Miran’ tek telenovela që po theyn rekorde shikueshmërie ‘Hercai’.

Po ditën e djeshme ai është vënë në qëndër të mediave turke pas publikimit të disa fotove ku shihet tek puthej me të dashurën e tij Sandra Pestemalciyan.

Çifti po pushojnë në Bodrum dhe siç duket nuk e kanë problem ti shprehin dashurinë njeri- tjetrit dhe në sy të publikut.

Aktori është takuar me Sandra Pestemalciyan shtatë vite më parë në Shtetet e Bashkura të Amerikës  dhe ishte një dashuri me shikim të parë.

Image
Image
Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483