ROZË

Foto/ Më provokuese se kurrë, Trejsi Sejdini i vë flakën rrjetit me fotot

Trejsi Sejdi është një nga femrat më seksi të shoëbizz-it shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto të ndryshme me ndjekësit e saj. 

Por së fundmi të gjithë sytë janë kthyer nga ajo, pasi ajo ka publikuar në Instagram disa foto mjaft provokuese.

Ish-misi shfaqet e veshur me bikini portokalli dhe shkruan krahas saj se “pse duket aq e shëndoshë”.

Si gjithnjë pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime dhe sigurisht që ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483