Life Style - Funny

FOTO/ Lynnie ‘ngelet’ mes shkopinjve

Famë edhe ajo ka marrë përmes Instagramit.

Lynnie ka hedhur një fotografi të re në Instagram me të cilën ka mahnitur gjithë rrjetin.

Ajo shihet se është mes shkopinjve dhe ka veshur bikine të kuqe.

Duke treguar trupin, Lynnie dukej shumë seksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.