Show Biz

FOTO/ Luana Vjollca mbulohet për Ramazanin

Luana Vjollca ka zgjedhur një fotografi dhe video unike në Instagram për ta uruar këtë muaj me shumë rëndësi për myslimanët.

Ajo shihet pranë një xhamie, e mbuluar me shami.

‘Zoti iu bekoftë, urime Ramazani’ tha bukuroshja.

Shfaq më shumë
//benoopto.com/4/3473483