ROZË

Foto/ Luana e pa rezistueshme me pozat e reja për ‘Guess’

Luana Vjollca pozoi për markën “Guess”, kësaj radhe u shfaq e veshur në fustan të shkurtër.

Moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, rikthehet me sesionin fotografik për markën e famshme “Guess”.

Ajo shfaqi format e saj bombastike, me një fustan të zi të shkurtër, që vinte në pah fizikun dhe dukej e parezistueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.