Show Biz

FOTO/ Kylie Jenner mahnit fansat me këto imazhe seksi

Njihet si ‘e vogla’ e familjes së njohur Kardashian.

Ajo është një nga vajzat më të reja që ka arritur të bëhet miliardere, për shkak të famës që gëzon si dhe impaktit që ka nëpër rrjetet sociale, duke u cilësuar si personazhi më i ndjekur në Instagram.

22 vjeçarja, shpesh here publikon fotografi të ‘nxehta’ në llogarinë e saj në Instagram, duke marrë vëmendjen e miliona ndjekësve që e ndjekin atë hap pas hapi.

Së fundmi ajo ka ‘çmendur’ fansat e saj me disa fotografi mjaft joshëse që i ka publikuar në Instagram

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483