Kosova

FOTO/ Ky është personi që dyshohet se e rrahu keq kryeredaktorin e RTK Live, Altin Ahmeti

Kryeredaktori i RTK Live, Altin Ahmeti është sulmuar brutalisht në një nga kafiteritë e Prishtinës.

Ndërkaq, personi qe dyshohet per sulmin brutal është zyrtari i Telekomit të Kosovës, Gëzim Makolli.

“5 vetë më sulmuan dhe dolën duke më kërcënuar se do të më vrasin. Personi në fjalë është Gëzim Makolli. E ftova policine dhe prokurorine, nuk i di arsyet e sulmit”, ka thënë Ahmeti.

Policia dhe prokuroria janë në dijeni të ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Në vazhdim e gjeni forografinë e personit që dyshohet se e sulmoi Altin Ahmetin:

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483