Bota

FOTO/ Koronavirusi s’e ndal drogën në Itali, kapen dy shqiptarë

Kontrollet e policisë në lidhje me masat e marra të karantinës në Itali, ka zbuluar dy shqiptarë të cilët po udhëtonin me makinën e tyre.

Gjatë kontrollit të bërë nga policia në rrugët e provincës së Riminit është zbuluar dhe një sasi droge, kokainë.

Sipas medieve, bëhet fjalë për dy shqiptarë me inicialet H. N., dhe K. M., 22 dhe 27 vjeç.

Veç drogës policia u ka gjetur dhe 2 mijë euro kash.

Menjëherë është bërë arrestimi i tyre.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.