Life Style - Funny

FOTO/ Kjo modele shqiptare ‘djeg’ rrjetin me këto foto…

Kjo është femra shqiptare me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.

Kjo është Vildane Zeneli, një nga femrat më më seksi shqiptare.

Vildane Zeneli është një aktore dhe modele shqiptaro-amerikane.

View this post on Instagram

Glowing skin is always in ?

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on