Life Style - Funny

FOTO/Kësaj radhe e ka tepruar: Jessicës i duket ‘zogu’ në këtë imazh

Jessica Cakes ka hedhur një fotografi të re në Instagram, duke dalur thuajse nudo.

Pak para se të bëhet 62 vjeçe, kaq seksi duket Madonna .

Por, për shkak të veshjes shumë të hapur dhe për shkak se nuk ka veshur sytjena, bukuroshja bionde ka bërë që në pah t’i del edhe ‘zogu’.

E tillë, padyshim që nuk i la fare vend imagjinatës seksuale.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483