Life Style - Funny

FOTO/ JLo tregon trupin nga palestra

Është 50-vjeçare, por, nuk duket e tillë.

JLo edhe njëherë ka mahnitur ndjekësit e saj me linjat trupore, shkruan Syri Kosova.

Ajo tregoi edhe muskujt e formësuar dhe dukej në formën më të mirë, pas kujdesit të vazhdueshëm që ka për fizikun.

Edhe pse shumë të tjerë gjatë karantinës kanë shtuar peshë, këngëtarja ka arritur vetëm ta perfeksionojë trupin.

“Nëse nuk ju sfidon, nuk do t’ju ndryshojë …”, ishte mbishkrimi që ajo ua la fotografive, ku vjen e veshur me veshje sportive.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dooloust.net/4/3473483