Show Biz

FOTO/ J.Lo provokon “keq” me tuta të kuqe

Krishtlindjet nuk mund të kalojnë pa palestër për këngëtaren dhe aktoren Jennifer Lopez (50). Diva botërore tash e sa kohë po mahnit me pamjen e saj, ndërsa këtë e ka dëshmuar edhe me një tjetër postim. J.Lo është kapur duke dalë nga një palestër në Miami me një komplet të kuq të ngushtë. Asaj po i bënte shoqëri i fejuari i saj Alex Rodriguez (44).

Kishte veshur një top dhe tuta të cilat ishin aq të ngushta sa që këngëtares ia theksuan edhe pjesët që nuk dëshironte t’i theksonte, ndërsa më vonë, në të njëjtën veshje, e postoi një foto në mediat sociale.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.