Life Style - Funny

FOTO/ Godet modelja amerikane, shfaqet përvëluese me bikini

Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka dalë në plazh, ditë më parë, për të realizuar një set fotografish joshëse.

Me bikini tanga, dhe me një kapelë të bardhë mbi kokë, ajo është dukur fenomenale në bregdet.

Kostumi i kuq i ka nxjerrë në pah trupin fantastik bukuroshes 27-vjeçare. Popullariteti i modeles po rritet çdo ditë. Sot ajo numëron mbi 1.3 milion ndjekës në rrjetin social Instagram, në internet.