Show Biz

FOTO/ Flori Mumajesi jep mesazhin e ndjerë pas tërmetit tragjik: Ra barriera ‘ne’ dhe ‘ata’

Pas  tërmetit tragjik që tronditi Shqipërinë mëngjesin e 26 tetorit, kanë vijuar reagime të shumta  nga emra  të njohur të ekranit shqiptar.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtari i njohur, Flor Mumajesi ka reaguar me një status pas balanceve të frikshme që kanë çuar në 26 numrin e viktimave dhe 650 numrin e të plagosurëve, ku pas ndihmave dhe mbështetjes që na dha Kosova, ai thotë se nuk duhet të ekzistojë pika kufitare me Kosovën.

“Sot ra  pika  kufitare e Morinit. Pres që nga nesër punonjësit t’ia  vënë vet flakën. Kujt i hyn në punë pika kufitare  në një korridor shtëpie?”-shkruan ndër të tjera Flori.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.