Life Style

FOTO/ Edhe në mal Alesia tregon çfarë të pasme bombastike ka

Alesia Bami është moderatorja e cila së fundmi ka shkuar në mal për të pushuar, aty ku bora mbuloi thuajse çdo gjë.

Edhe atje, ndonëse e veshur ‘kokë e këmbë’, bukuroshja tregoi se sa bombastike është.

Alesia shihet e veshur me tuta dhe pozoi nga prapa.

Nga veshja e tillë, bukuroshja duket shumë bombastike në të pasme.