Show Biz

Foto e dikurshme e Rita Orës me nënen e saj, ajo nuk ka ndryshuar asgjë tek vetja

Mamaja e këngëtares së njohur, Rita Ora, Vera ka publikuar herë pas here momente të ndryshme pranë vajzës së saj, duke treguar dhe raportin e veçantë që ato gëzojnë. Pak më parë ajo është kthyer pas në kohë, duke publikuar një foto ku dallohet Rita në moshë shumë të vogël.

“Në gjendjen e kërcimit me partneren time”, ka shkruar Vera krah fotos ku ajo çfarë bie në sy tjetër, është fakti se Rita nuk ka ndryshuar aspak, përveç ngjyrës së flokëve.

Kujtojmë se Vera ndau dhe pak ditë më parë një video ku shfaqej shume e lumtur së bashku me vajzën, duke kërcyer këngën e Dhurata Dorës dhe Soulking ‘Zemër’.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.