Life Style - Funny

FOTO/ Demi Rose zbulon trupin bombastik, mban veshur vetëm një rrjetë

Demi Rose s’ka të ndalur me postimet e saj provokuese, ajo së fundi ka lëshuar një imazh ku vë në fokus të pasmet seksi.

Modelja ishte ulur pranë një pishine, dhe ishte shfaqur me një “rrjetë” ku kësaj radhe të pasmet e saj marrin vëmendjen e ndjekësit.

Demi mori mbi 200 mijë pëlqime brenda pak orëve, përndryshe britanikja ka mbi 10 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.