Life Style

FOTO/ CJ Sparxx del pa të brendshme

Modelja e njohur, Cj Sparxx edhe njëherë ka sjell ‘trazira’ në Instagram.

Në tjera imazhe ku u shfaq fort seksi, ajo e publikoi në këtë rrjet dhe komentet kanë qenë të shumta në numër që kanë ardhur në adresën e saj.

Kjo se, CJ ishte e veshur vetëm në një fustan tejet transparent ku gjoksi i duket dukshëm.

Siç duket, modelja ishte edhe pa të brendshme.