Life Style - Funny

FOTO/ Bukuroshja me tatuazh afër ‘zogut’

Është një nga emrat më të njohur.

Gwen në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi e veshur me të brendshme dhe dukej shumë seksi.

Pos trupit në sy bie edhe tatuazhi që bukuroshja e ka afër ‘zogut’ të saj.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.