ROZË

Foto brendat/ Rina Balaj vjen provokuese nga bregdeti

Ajo është ndër më të dashurat për publikun shqiptar, pasi përçon energji negative me paraqitjet e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Rina Balaj, e cila komentohet tej mase për secilën lëvizje të mundshme.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare ka mahnitur me pozat atraktive.

E veshur me një palë bikini me lule shumë-ngjyrëshe, ajo në rend të parë ka vënë linjat e bujshme trupore.

View this post on Instagram

The summer ain’t over yet ??‍♂️

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

“Vera nuk ka mbaruar ende”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Rina përpos pozave dhe fotografive të ndryshme pëlqehet edhe për projektet muzikore, të cilat kanë qenë mjaft të shpeshta kohëve të fundit. “Tokyo” mbetet kënga e fundit, që erdhi në bashkëpunim me të dashurin e saj, Sin Boy.

View this post on Instagram

leave me and my book alone.

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//azoaltou.com/afu.php?zoneid=3473483