Life Style - Funny

FOTO/ Bëri bujë me bikini, kush është gazetarja e “Aldo Morning Show” që theu rrjetin me raportimin e pazakontë ‘live’ në mes të Tiranës

Një raportim i pazakonte ndodhi sot në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, ku një gazetare u shfaq me bikini.

Bëhet fjalë për gazetaren e emisionit të mëngjesit “Aldo Morning Show”, e cila u shfaq me rroba banje në qendër të kryeqytetit.

Por kush është vajza që u shfaq në këtë formë?

Griselda Katirai quhet reporterja e “Aldo Morning Show”, e cila është edhe aktore dhe ka marrë pjesë në disa prodhime filmike shqiptare.

Publikohen pamjet/ Bëri bujë me bikini, kush është gazetarja
Publikohen pamjet/ Bëri bujë me bikini, kush është gazetarja
Publikohen pamjet/ Bëri bujë me bikini, kush është gazetarja

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.