Show Biz

FOTO/ Alketa Vejsiu tregon këmbët seksi

Ajo siç duket nuk ka veshur asgjë.

Bukuroshja e njohur, Alketa Vejsiu, ka hedhur tri fotografi mjaft të ‘zjarrta’ në Instagram.

Këto foto janë shkrepur në mënyrë profesionale dhe ka nxjerr në pah bukurinë e moderatores.

Po ashtu, Alketa në pah ka vënë edhe këmbët seksi që ka nga robdishani që ka veshur.

Një foto si kjo u pëlqye shumë nga ana e saj.