Kronika e zezë

Foto/ 71 vjeçari gjuan me armë në drejtim të policisë, rrethohet nga snajperistët

Forcat Renea, Shqiponjat dhe FNSH-ja kanë rrethuar zonën ku ndodhet 71-vjeçari i cili ka qëlluar ndaj Policisë.

Pamje eksluzive të Top Channel tregojnë vendet ku janë vendosur snajperat e forcave blu që janë në gatishmëri për të ndërhyrë në rast se gjëndja do të përkeqësohet.

Dy snajperistat janë vendosur njëri në majën e një pallati, ndërsa tjetri është në ballkonin e një apartamenti./T.Ch

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.