Formacionet zyrtare Zvicër-Turqi

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e grupit A në mes të Zvicëres dhe Turqisë.

Turqia ndodhet në vend të fundit të grupit A me zero pikë, kurse Zvicra ndodhet në vendin e parafundit me një pikë.

Ndeshja fillon nga ora 18:00.

Go to TOP