SPORT

Formacionet zyrtare: Slovan – Feronikeli

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së parë në rrethin e dytë të Ligës së Evropës mes Slovan Bratislavës dhe Feronikelit.

Ndeshja nis në orën 18:00 në “Tehelne Pole”.

Formacionet zyrtare:

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.