SPORT

Formacionet zyrtare, Slavia Prague – Barcelona

Situatë interesante në grupin F të Ligës së Kampionëve.

Dortmundi dhe Barcelona kryesojnë grupin, por me katalanasit që sonte do ta kenë më të lehtë ndaj Slavia Pragës.

Djemtë e Valverdes do të synojnë fitoren ndaj klubit nga kryeqyteti çek, të cilët edhe me një barazim do të ishin të kënaqur.

Formacionet zyrtare të ndeshjes që nis në orën 21:00.

Image


//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483