SPORT

Formacionet zyrtare, Shqipëri U21 – Kosovë U21

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Shqipërisë (U-21) dhe Kosovës (U-21), e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2021”.

Ekipet përballen me fillim nga ora 19:00 në kuadër të Grupit 3, ku Kosova nga tri ndeshje ka gjashtë pikë e Shqipëria nga katër ndeshje ka vetëm dy pikë.

Formacionet zyrtare:

Image