SPORT

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Mallorca

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Mallorca.

Real Madrid do të kontestohet nga Mallorca për tri pikët e xhiros së 31-të në La Liga, shkruan lajmi.net.

Në shtëpinë e tyre, ‘Los Blancos’ shihen si favoritët për të triumfuar në këtë ndeshje, dhe për të rikthyer kreun e tabelës.

Ndeshja mes Real Madrid dhe skuadrës së Mallorca do të luhet me fillim nga ora 22:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje.

Real:


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.