SPORT

Formacionet zyrtare, Manchester City – PSG: Sonte vendoset finalisti

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City dhe Paris Saint Germain.

City ka fituar sfidën e parë 2-1 në udhëtim, në France dhe është favorit për të kaluar në finale për herë të parë në histori të klubit.

Manchester City:

Paris Saint Germain: Keylor Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Diallo; Ander Herrera, Paredes, Verratti; Di María, Icardi dhe Neymar.