SPORT

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Milan

Nga ora 20:45 në “Fadil Vokrri” do të zbresë shtatë herë kampioni i Evropës, AC Milan.

Rossonerët do të luajnë një miqësore me Feronikelin, transmeton Koha.net.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, dhe shihet se në fushë do të zbresin yjet e Milanit si Donnarumma, Romagnoli, Suso etj.

Formacionet zyrtare janë këto:

Feronikeli: Smakiqi, Islami, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Dabiqaj, Fazliu, Rexha, Da Silva, Hoti, Krkotic.

Milan:

Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483