SPORT

Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare për El Clasicon e ardhshme mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Dy gjigantët botërorë përballen sot në Camp Nou me fillim prej orës 16:15 në kuadër të xhiros së dhjetë në La Ligë.

Është hera e parë pas 11 vjetësh që dy skuadrat do të luajnë pa dy lojtarët që shënuan historinë viteve të fundit, Barça pa Lionel Messin që është lënduar dhe Reali pa Cristiano Ronaldon që u largua gjatë verës për te Juventusi.

Këto janë formacionet:

Barcelona:

Image

Real Madridi:

Image

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//chooxaur.com/4/3473483