SPORT

Formacionet zyrtare, Angli – Kosovë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Anglisë e Kosovës, e vlefshme për kualifikimet për Euro 2020.

Takimi nis në orën 20:45 dhe zhvillohet në Southampton.

Këto janë përbërjet:

Image