Show Biz

“Flaka Zemrës”, kënga më e re nga Nadi

2019-ta ka qenë një vit mjaft i angazhuar dhe përplot me këngë të reja për këngëtarin shqiptar, Nadi.

Dhe meqë jemi në fillim të këtij viti, ai solli këngën e re “Flaka e Zemrës” njëherësh këngën e parë për vitin 2020.

Ky projekt tashmë gjendet në platformën YouTube dhe me tu publikuar mori reagime të shumta pozitive nga fansat e tij.

View this post on Instagram

?

A post shared by Nadii? (@nadiofficial1) on

Nadi pëlqehet mjaft shumë për këngët që sjellë, i cili shquhet për zërin e tij të veçantë.

Ai po ashtu është mjaft i kërkuar edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme muzikore.

“Loqka”, “Ty të don zeshkani”, “A e din sa shumë të dua”, janë vetëm disa nga projektet më të suksesshme të Nadit.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483