ROZË

Flaka e djeg me postimet e fundit në Instagram

Ajo sigurohet që gjithnjë të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Dhe këngëtarja Flaka Krelani, edhe njëherë e ka vërtetuar se është një nga femrat më atraktive shqiptare.

Bukuroshja jonë në rrjetet sociale, ka sjell disa imazhe të reja e veshur me një ‘bodysuit’ ngjyrë portokalli, teksa mahnit me format trupore.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet pozitive nuk kanë munguar nga fansat e saj të shumtë.

View this post on Instagram

#baywatch ? #slay Link n’Bio

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Këngëtarja Krelani gjatë këtij viti ka qenë mjaft e angazhuar në muzikë dhe në vazhdim ka paralajmëruar edhe disa projekte të reja.

“Slay” mban titullin kënga e fundit e saj, në të cilën u përfol mjaft shumë për skenat e ‘nxehta’.