Show Biz

Fjolla Morina me befasi të ndryshme për ditëlindjen e saj

Përveq mijra fansave të cilët i uruan ditëlindjen ajo urimin dhe befasinë më të këndshme e morri nga vajzat e saj.

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina sot festoi 33 vjetorin e ditëlindjes së saj.Siq duket ajo kishte vendosur që kësaj radhe të jetë pranë familjes së saj dhe vajzave të saj.

Këtë e bëri të ditur vet ajo duke postuar kështu disa fotrografi nga dhuratat e ëmbëla nga vajzat e saj të bukura.Që jo rallë herë dhe vet Fjolla sjell foto të përbakështa me to, me të cilat është bashkë dhe në udhëtime të ndryshme të këngëtarës ku ajo mundohet që të gjej kohë nga angazhimet e shumta me muzikën,.

Këto ishin dhuratat që ajo morri sot përveq dhe milja urime të ndryshme nga miqt.fansat.familjarët dhe adhuruesit e muzikës së saj./Kosova.Info/