Show Biz

Fjolla Morina ka dy fjalë për këngën e re të Mozzik

Fjolla e vlerëson lart këngën e re të Mozzik.

Në orët e para të kësaj dite, reperi Mozzik publikoi këngën me titull “Madonna”, të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Kjo njëherësh është kënga e parë nga albumi i ri i Mozzik, i cili pritet të dalë në treg gjatë muajit të ardhshëm

Kënga po pritet mirë në publik, ndërsa Mozzik pranoi komente pozitive edhe nga kolegët e estradës, të cilët e shpërndanë “Madonnën”.

Prej atyre që e pëlqyen këngën e Mozzik ishte edhe Fjolla Morina, e cila publikoi një video duke e dëgjuar në veturë dhe shkruan “E ke myttt. Super hiti i veres”.

Kurse, në tjetër postim ajo shkraun “Ka koh që skam dëgjuar këng më te mire hitt hitt”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.