Show Biz

Franceska Jace vjen pa të brendshme në emision, kështu reagon Milaim Zeka

Modelja e njohur nga Shqipëria e Franceska Jace, bashkë me analisti dhe ish deputetin Milaim Zeka ishin mysafire këtë jave në emisionin ‘Kojshia Show’!

Ne një moment Franceska Jace tregon se është pa të brendshme.

Por se si reagon Milaim Zeka nuk do ta besoni.

Shiheni minutën e 29:33 te emisionit!