Show Biz

Finalizohet dhe videoklipi i “Live it Up”-krenarë për Era Istrefin

Kjo është video zyrtare e këngës “Live it Up” që është kënga zyrtare e Botërorit.

Kosovarja Era Istrefi, vetëm 23 vjeçare, do të jetë zëri i këtij kampionati botëror, duke bashkëpunuar me një artist ndërkombëtarisht të njohur si Will Smith, e duke u renditur në mesin e artistëve si Shakira, Jennifer Lopez, Anastacia e Jason Derulo.
Kampionati Botëror i Futbollit, që mbahet çdo katër vjet këtë vit do zhvillohet nga datat 14 qershor deri me 15-të korrik në Rusi./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.