Show Biz

Fifi bën ndryshim në pamje, nuk do e njihni

Fifi është një prej këngëtareve kosovare e cila u bë shumë e dashur për publikun për një kohë shumë të shkurtë.

Ajo njihet si një vajzë e cila nuk ka aspak komplekse dhe është shumë e drejtpërdrejtë, shkruan Kosova.info.

Fiti shumë shpesh di të befasojë edhe me paraqitjet e saj mbresëlënëse që i bën kur paraqitet në skenë apo në raste të ndryshme.

Së fundmi ajo ka befasuar me një ndryshim të madh që bëri sa i përket pamjes së saj të jashtme.

Zeshkania papritur është shndërruar në një bionde shumë të bukur.

Asaj pothuajse i shkon çdo gjë që bën.

View this post on Instagram

Blond hair ? dont care !!

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on