KULTURË

Festivali Hardh Fest 2019 lansohet me sloganin “Një got’ për mot!”

Në këtë 5-vjetor, është koha që të ngremë të gjithë një dolli, si shenjë falënderimi për të gjithë ata që besuan në këtë ide, që sot është e njohur ndërkombëtarisht.

Është koha të ngremë një gotë vere lart e të festojmë për shume mot, dashuri e shëndet.

Të festojmë nga e ardhmja e të falënderojmë të kaluarën dhe të tashmen, për një edicion të ri, që do të jetë i paharruar, e cili do të mbahet në datat 16, 17, 18 gusht.

Hardh Fest, përvojë e veçantë. /Kosova.info/

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dopansearor.com/4/3473483