SPORT

Festë e “çmendur” e mundësit të njohur me fanellë të Shaqirit

Ylli i WWE-së dhe tifozi i Liverpoolit, Sheamus, udhëhoqi festimet e “çmendura” që pësuan pas fitores dramatike të “Të Kuqve” ndaj Tottenhamit në Premier Ligë të dielën.

Mundësi i famshëm është një përkrahës i madh i të “Kuqve” dhe është xhiruar teksa është hedhur në turmën e njerëzve në një ngjarje në Boston pasi ekipi i Jurgen Kloppit siguroi fitoren në minutat e fundit ndaj Tottenhamit, 2 me 1, transmeton Koha.net.

Kaosi pasoi brenda Anfieldit dhe në Amerikë, mundësi i lindur në Dublin, i cili kishte veshur një fanellë të yllit shqiptar Xherdan Shaqiri, shihet në një video teksa kërcen në turmën e tifozëve të tjerë të liderit të Premier Ligës.

Për më tepër shikoni videot:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.