Show Biz

Feros nuk i bëhet vonë për asgjë, publikon foto më tufa parash

Jemi mësuar që tashmë lajmet më interesante t’i dëgjojmë pikërisht për këngëtarin Fero, shkruan Kosova.info.

Së fundmi doli lajmi se një sherr ka filluar mes tij dhe Met Elshanit, pas largimit të Feros nga ON Record.

Por si duket kjo nuk po i bënë përshtypje aspak Feros i cili nuk po merakoset fare për këto gjëra.

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shihet me një grumbull parash.

 “Jom kon nxon tu numru qato skom pas shum koh me qit muzik , po besoj qe per 1 jav e kryj numrimin edhe explodoj qysh di un ? “Bone tag shokin qe e ngon tinxa Feron”, ka shkruar Fero.