SPORT

Feronikeli vazhdon formën e lartë në Superligë

Feronikeli ka fituar thellë ndaj Trepçës ’89 5 me 0 për të vazhduar formën e lartë në Superligë.

Për Niklin shënuan dy herë braziliani Carioca, ndërsa me nga një gol kontribuan Kastriot Rexha dhe Mendurim Hoti. Një autogol u shënua nga Bujar Pllana.

Në tabelë, Feronikeli vazhdon të jetë lider me 55 pikë, 7 më shumë se Prishtina që e ndjek.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.