Show Biz

Fero vjen ndryshe në paraqitjen e fundit

Rep artisti i ri Fero befason fansat me paraqitjen e fundit.

Ai sapo ka filluar të futet në botën e Hip-hopit ,fillimi i tij në këtë zhanër ishte shumë i shpejt ku ai qysh në fillimet e tij në muzik arriti të merr admirin e shumë fansave.

Edhe pse i ri në moshë muzika e tij po dëgjohen nga të gjithë grup moshat, ai këtë pëlqim e arriti me këngët e tij me tekste të dedikuara kolegëve të tij që janë shumë të rritur.

Pavarsishtë kësaj këngët e tij kanë arritur të kenë klikime të shumta.Ai deri me tani ka lansuar disa këngë të gjitha janë disa dhe dedikime botës së gangsterave të hip-hopit.

Ai po befasom me paraqitjet e tij tani dhe në mbrëmjet verore ,ajo qka na tërheqi vëmendjen ishte ku ai u shfaq në një arkivol./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.