Show Biz

Fero publikon një foto nga fëmijëria

Fero ka lëshuar disa kunja për kolegët e tij.

Fero në moshë të re ka arritur një sukses të madh dhe momentalisht është një nga reperët më të pëlqyer brenda kufijve shqiptar.

Reperi i cili dje publikoi një listë të artistëve më të kërkuar në Youtube nga shqiptarët, ku emri i tij kryesonte listën, ka lëshuar një fotografi nga fëmijëria ku ai shihet duke fjetur me një parë dëgjuese çfarë flet për pasionin e tij ndaj muzikës që në atë kohë.

Por, me këtë imazh të publikuar ai i ka dedikuar kolegëve edhe disa kunja duke thënë: 1 Foto = Kejt Hip Hopi Shqiptar.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.