Show Biz

Fero dhe Ghetto Geasy bëhen bashkë për një duet?

Fansat e hip hopit le të bëhen gati për një super bashkëpunim.

Me fotografinë e fundit të publikuar Fero i dha edhe një hov më të madh zërave se reperin nga Gjilani mund ta shohim me Ghetto Geasyn në një bashkëpunim.

Padyshim se ky do të ishte një nga hitet e kësaj vere.

Kohë më parë është folur për një kalim të 21 vjeçarit në labelin e ‘Babastars’, dhe tani kjo fotografi e publikuar nga gjilanasi ku shihet me reperin Ghetto Geasy i japin kahje tjetër thashethemeve. 

Image