Kosova

Ferizaj: Vëllai rrah motrën, ajo përfundon në spital

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës së djshme në Ferizaj, shkruan kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht motrën e tij viktimën femër.

 Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.